We zijn nu een paar weken onderweg met onze groep en we zijn al lekker bezig geweest. 

Groep 1 en 2 kiezen tegenwoordig op een moderne manier een hoek tijdens de speel/leer tijd. Op deze manier kunnen we zien wat de kinderen doen, hoe lang ze ergens mee bezig zijn en met wie. Op deze manier krijgen we inzicht waar me aan kunnen werken. Verder leren ze onder andere elke twee weken een nieuwe letter. Daarnaast merken we dat ze ook nieuwsgierig zijn naar wat groep 3 leert. “Stiekem” meekijken tijdens instructies van het rekenen en taalwerk van groep 3 gebeurt vaak.

Groep 3 is ook hard aan het werk! Lezen, schrijven, rekenen en dat allemaal in werkboekjes en schriften… Erg wennen allemaal, maar het gaat goed. Natuurlijk is het in het begin lastig want alles is wat dat betreft nieuw. Waar moet ik iets opschrijven, hoe schrijf ik die letters ook alweer… Kortom we hebben al veel geleerd in de afgelopen drie weken. 

Groetjes van groep 1/2/3